Tusaha Shaqaalaha

Connect

Tusaha Shaqaalaha

Halkan waxaa ah liiska bakhaarradayada, oo ay ku qoran yihiin magacyada shaqaalaha sida ay ku qoran yihiin halka ay ka shaqeeyaan. Haddii aad raadinayso gargaar cunto, booqo our Hel bogga cuntada. Haddii aad tabaruc samaynayso, fadlan ku soo dir boostada bakhaarkayaga weyn ama online ku bixi. Si aad u aragto macluumaadka wakaaladaha, booqo our bogga wakaaladda. Haddii aadan hubin cidda aad u baahan tahay inaad la hadasho, fadlan ka wac bakhaarkayaga weyn 616.784.3250.

Lafaatiirta

Quudinta Ameerika Galbeedka Michigan (Bakhaarka Weyn)>

Telefon 616.784.3250
Fax 616.784.3255
Kenneth R. Estelle sawir

Madaxweynaha & Maamulaha guud

Kenneth R. Estelle
KenE@FeedWM.org

Sawirka Zach Saucier

Agaasimaha Hawlgallada

Zach Saucier
ZachS@FeedWM.org
616.389.6354

Sawirka Gary Munck

Agaasimaha Maaliyadda

Gary Munck
GaryM@feedwm.org
616.432.6962

Pattijean McCahill sawir

Agaasimaha Horumarinta & Suuqgeynta (Xidhiidhka Warbaahinta)

Pattijean McCahill
PattijeanM@FeedWM.org
616.389.6356

Sawirka Brenda Ward

Agaasimaha Maamulka & Shaqaalaha

Brenda Ward
BrendaW@FeedWM.org
616.389.6353

Sawirka Joseph Jones

Agaasimaha Waxqabadka Istaraatiijiyadeed iyo Iskaashiga

Joseph Jones
JosephJ@FeedWM.org
616.498.6904

Abby LaLonde sawir

Maareeyaha Saamaynta Bulshada

Abby LaLonde
AbigailL@FeedWM.org
616.389.6365

Denise Sweet sawir

Badbaadada Cuntada & Maamulaha U Hogaansanaanta

Denise Macaan
DeniseS@FeedWM.org
616.389.6357

Frank Almonte sawir

Maareeyaha Soo Celinta (Xidhiidhka Iskaa Wax u qabso)

Frank Almonte
FrankA@FeedWM.org
616.432.6969

Jerry Knapp sawir

Maareeyaha Ilaha Alaabta

Jerry Knapp
JerryK@FeedWM.org
616.432.6970

Sawirka Marty Appleton

Maareeyaha Xiriirka Deeq-bixiyayaasha

Marty Appleton
MartyA@FeedWM.org
616.784.3250

Patti Sargent sawirka

Maareeyaha Xafiiska

Patti Sargent
PattiS@FeedWM.org
616.784.3250

Sawirka Ryan VanMaldegen

Maamulaha Saadka

Ryan VanMaldegen
RyanV@FeedWM.org
616.389.6360

Sawirka Shay Kovacs

Maareeyaha Barnaamijyada

Shay Kovacs
ShayK@FeedWM.org
616.432.6966

Susie Dutcher sawir

Maamulaha Iskaashatada Shirkadaha

Susie Dutcher
SusieD@FeedWM.org
616.250.3980

Chris Armstrong sawir

Isku duwaha bakhaarka cuntada mobilada

Chris Armstrong
ChrisA@FeedWM.org
616.481.4785

Conrad Cuncannan sawir

Iskuduwaha Barnaamijyada

Conrad Cuncannan
ConradC@FeedWM.org
616.295.8190

Sawirka Clare Green

Khabiirka Iskaashatada Wakaalada

Clare Green
ClareG@FeedWM.org
616.389.6350

Haley Walsworth sawir

Takhasuska Suuqgeynta

Haley Walsworth
HaleyW@FeedWM.org
616.340.7903

Kelly Reitsma sawir

Takhasuska Maamuuska

Kelly Reitsma
KellyR@FeedWM.org
616.432.6961

Sawirka Diane Avra

Maamulka Fulinta Amarka

Diane Avra
DianeA@FeedWM.org
616.389.6361

Quudinta Ameerika Galbeedka Michigan: Cadillac>

Telefon 231.779.0056
Alt Taleefanka 231.779.6903
Fax 231.779.0775
Lorrie Hockanson sawir

Maamulaha laanta

Lorrie Hockanson
231.779.0056

Wax badan ka baro laantan >

Guddiga Maamulka >

Quudinta Ameerika Galbeedka Michigan waa 501 (c) (3) shirkad aan faa'iido doon ahayn oo ay maamusho guddi maamulayaal iskaa wax u qabso ah oo dhan oo laga soo qaatay bangiyada cuntada ee degaannada kala duwan. Xubnaha guddiga waxaa doorta (guddigu) ilaa saddex sano oo shuruudo ah waxayna ku shaqeyn karaan ilaa saddex xilli oo saddexda sano ah. Guddiga bangiga cuntadu waxay ku kulmaan labadii biloodba mar bangiga cuntada laftiisa.

Madaxweynaha iyo maamulaha
Kenneth R. Estelle

Guddoomiyaha Guddiga
Danielle Veldman

Khasnaji
Richard Haslinger
Madaxweyne ka fariistay
Chase Bank

Xoghayaha
Kay Hahn
Mulkiilaha
Tolo Gaajo

Xubnaha

Jeffrey S. Batthershall
Partner
Warner, Norcross & Judd, LLP

Julie Brinks
Madaxweyne ku xigeenka & Maareeyaha Guud
Kooxda Warbaahinta Nexstar

Mike DeVriendt
Agaasimaha fulinta ee shaqada ka fadhiistay
Cuntooyinka Sare ee Taayirada 

Thomas Greenway
Madaxa Silsilada Supply
Meijer

Beulah Guydon
Agaasimaha Fulinta
Fursadaha Wanaagsan

Kyle Kuehl
Adhijir
Kaniisadda Trinity Lutheran Newberry, MI

Baadari Bruce McCoy
Madaxweynaha & Agaasimaha Fulinta
Wasaaradaha Wacyigelinta ee Bibleway

Frank Samuel
Maareeyaha Accounting
Spectrum Health, Lakeland

Kara Smith
Agaasimaha Sare ee Hawlaha
Tignoolajiyada Konteenarka giraanta

Robert R. Stark
Madaxweynaha & Maareeyaha Portfolio
Calder Investment Advisors

Ma rabtaa inaad ka shaqeyso gargaarka gaajada?

Fiiri shaqooyinka hadda laga heli karo Quudinta Ameerika Galbeedka Michigan iyo shuraakadeena gobolka oo dhan iyo gobolka oo dhan. Furitaanka hadda >

View our siyaasadda takoor la'aan >